Moc Vám děkuji za vaše reakce. Jsou pro mě velkou odměnou a motivací a budu moc ráda, když je budete psát dál. Ať už zde do komentářů nebo třeba na facebook či na email ( info@prirodnilekarna.cz )

Ohlasy čtenářů jsou tou nejlepší reklamou - jinou zatím ani nemám :-)

Formulář pro vložení příspěvku najdete ve spodní části stránky a váš příspěvek by se zde měl zobrazit ihned po odeslání - nic necenzuruji. Pokud se tak nestane, neodeslal se správně. Doporučuji jej napsat nejdříve třeba ve wordu a pak sem zkopírovat.

Kniha návštěv

Po stopách anděla

Dobrý den paní Kubíčková,kniha byla - tedy je, báječná. Zhltla jsem to, moc se mi líbila. Velmi často jsem měla pocit, že to je i o mě. Bohužel, nemám anděla ... Zkusím se nad tím zamyslet.Děkuji Vám a přeji mnoho sil na všecko, i na tu tvorbu.

Srdečně zdravím Alena Kosová

Poděkování

Myslím, že k této knize lze napsat jen děkuji. Víc se slovy vyjádřit nedá.

Dobra kniha

Dekuji za souzneni a znameni, ktera me od prveho kontaktu s Vasi knihou provazela. Take dekuji za pekne vepsane venovani. Preji Vam, at Vas spisovatelska muza navzdy neopusti a Vase prvotina pozna bratricka.

Úžas

Děkuji za nádhernou knihu paní Jano,
je plná situací , které prožívám , pocitů co cítím a práce na sobě co potřebuji dodělat :-)
Doporučuji všem knihu přečíst . Ještě jednou moc děkuji a těším se na další ? :-)Děkuji

Usmívám se

Přemýšlím co vlastně napsat a proč jsem se vůbec rozhodla napsat. Knihu jsem četla s tím, že to je zase další červená knihovna a z počátku jsem moc nepochopila, proč mi ji kamarádka doporučila. Před chvílí jsem ji ale dočetla a od té doby se usmívám a moc bych chtěla číst dál. Vlastně mě mrzí, že je konec. V té knížce je něco, co mě donutilo se na můj život a na některé situace podívat úplně jinak a mám takový pocit, že vlastně vše co se mi děje je správně. Jak kdyby se ve mě něco překliklo. Moc za ten příběh děkuji a určitě pište dál.

Úžasná kniha

Opravdu se povedla, moc hezky se četla. Tak brzo po narození-křtu jsem ještě knihu nečetla :)

Díky za krásnou knížku !

Milá Jano Kubíčková, vaše knížka je opravdu nádherná a po jejím přečtení bych vám ráda "vysekla poklonu". Tento příběh má už teď svoje místo mezi mými oblíbenými, ke kterým se ráda vracím. Věřím, že osloví a potěší mnoho dalších lidí, stejně jako mě a ještě jednou DÍKY ! Těším se na vaše další příběhy a přeji vám hodně štěstí !

Po stopách anděla

Kniha je moc hezky napsaná. Z obsahu je patrna i autorčina odbornost. Je zde spousta zajímavých myšlenek, řada z nich přinutí čtenáře k zamyšlení se nad vlastním chováním a prožíváním. Člověk v dnešním uspěchaném světě mnohdy potřebuje dostat impulz, aby se zastavil, analyzoval svoje chování a učinil strategická rozhodnutí ve svém životě.
Velice zajímavá je např. "teorie schodů" jako úrovní rozdílného prožívání i chování různých lidí v dané situaci, která umožní lépe pochopit odlišný přístup jiných osob k danému problému či situaci. Úžasný je i popis prostředí, tedy krajiny v Kanadě.
Byla by moc velká škoda, kdyby paní magistra v psaní nepokračovala.

Děkuju

Milá Jano, moc Vám děkuju za to, že se ke mně díky Vám tato knížka dostala. Přečetla jsem ji jedním dechem a vyvolala ve mně naprosto neskutečnou bouři emocí a myšlenek:-) Otevřela mi oči i srdce. Díky za to, že jste a pište prosím dál. Karin

Přidat nový příspěvek