Moc Vám děkuji za vaše reakce. Jsou pro mě velkou odměnou a motivací a budu moc ráda, když je budete psát dál. Ať už zde do komentářů nebo třeba na facebook či na email ( info@prirodnilekarna.cz )

Ohlasy čtenářů jsou tou nejlepší reklamou - jinou zatím ani nemám :-)

Formulář pro vložení příspěvku najdete ve spodní části stránky a váš příspěvek by se zde měl zobrazit ihned po odeslání - nic necenzuruji. Pokud se tak nestane, neodeslal se správně. Doporučuji jej napsat nejdříve třeba ve wordu a pak sem zkopírovat.

Kniha návštěv

Всё о кальянах

Ищите Нас...

#Hookahmagic

В настоящее время стало очень популярным курить кальяны. Это ему объяснение. Во-первых, кальян помогает снимать стресс. Во-вторых, люди, которые отказались от обычных сигарет или находятся в процессе отказа, используют кальян в качестве замены вредной привычки.
Приобрести кальян, аксессуары, табак для кальяна дешево можно в специализированном магазине. Продавцы консультанты всегда помогут подобрать лучший вариант. Но не все специалисты смогут ответить на главные вопросы курильщика: «Какие виды кальяна бывают?», «Сколько можно курить по времени?», «Почему иногда болит голова от кальяна?» и так далее. Всё это будет описано ниже в статье.
Какие бывают кальяны
В определенных барах персонал обычно начинают свой разговор с фразы: «Какой табак для кальяна вы бы хотели выбрать?». Но никогда не спрашивают какой кальян человек хотел бы покурить. Многие курильщики считают, что самое важное в таком процессе только лишь табак. Сами же кальяны обычно различают только по цвету и остальным внешним признакам. Курение могут испортить и другие факторы.

https://h-magic.su/chosen

К таким можно отнести:
Бренд кальяна;
Материал изготовления;
Способ забивки;
Размер колбы.

Мы всегда с Вами и стараемся нести только позитив и радость.
Ищите Нас в соцсетях,подписывайтесь и будьте в курсе последних топовых событий.
Amy,Tortuga,Alfa Hookah...
Строго 18+

Обязательно посетите наш сайт

HoOkAh MaGic наш официальный бренд
Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт
и возможно приобрести кальяны и всё для них.
Доставка по всей России
Бесплатная консультация
Отправка в день заказа
Персональные скидки
Строго 18+

Po stopách anděla

Dobrý den paní Kubíčková,kniha byla - tedy je, báječná. Zhltla jsem to, moc se mi líbila. Velmi často jsem měla pocit, že to je i o mě. Bohužel, nemám anděla ... Zkusím se nad tím zamyslet.Děkuji Vám a přeji mnoho sil na všecko, i na tu tvorbu.

Srdečně zdravím Alena Kosová

Poděkování

Myslím, že k této knize lze napsat jen děkuji. Víc se slovy vyjádřit nedá.

Dobra kniha

Dekuji za souzneni a znameni, ktera me od prveho kontaktu s Vasi knihou provazela. Take dekuji za pekne vepsane venovani. Preji Vam, at Vas spisovatelska muza navzdy neopusti a Vase prvotina pozna bratricka.

Úžas

Děkuji za nádhernou knihu paní Jano,
je plná situací , které prožívám , pocitů co cítím a práce na sobě co potřebuji dodělat :-)
Doporučuji všem knihu přečíst . Ještě jednou moc děkuji a těším se na další ? :-)Děkuji

Usmívám se

Přemýšlím co vlastně napsat a proč jsem se vůbec rozhodla napsat. Knihu jsem četla s tím, že to je zase další červená knihovna a z počátku jsem moc nepochopila, proč mi ji kamarádka doporučila. Před chvílí jsem ji ale dočetla a od té doby se usmívám a moc bych chtěla číst dál. Vlastně mě mrzí, že je konec. V té knížce je něco, co mě donutilo se na můj život a na některé situace podívat úplně jinak a mám takový pocit, že vlastně vše co se mi děje je správně. Jak kdyby se ve mě něco překliklo. Moc za ten příběh děkuji a určitě pište dál.

Úžasná kniha

Opravdu se povedla, moc hezky se četla. Tak brzo po narození-křtu jsem ještě knihu nečetla :)

Díky za krásnou knížku !

Milá Jano Kubíčková, vaše knížka je opravdu nádherná a po jejím přečtení bych vám ráda "vysekla poklonu". Tento příběh má už teď svoje místo mezi mými oblíbenými, ke kterým se ráda vracím. Věřím, že osloví a potěší mnoho dalších lidí, stejně jako mě a ještě jednou DÍKY ! Těším se na vaše další příběhy a přeji vám hodně štěstí !

Přidat nový příspěvek